O nás

Prolife s.r.o. je rodinná firma, jednatelé jsou bratr a sestra. Motivem pro založení naší firmy byla mimo jiné i zkušenost několika členů naší rodiny, jejichž život by byl o mnoho plnější a důstojnější (i péče o ně by byla snazší), kdyby měli k dispozici byť jen základní z řady pomůcek, které Prolife s.r.o. dnes nabízí těm, kteří si navzdory nepřízni osudu nebo jen z důvodů dočasných zdravotních nesnází přejí zůstat nezávislými a zvýšit svoji soběstačnost a bezpečnost svého každodenního života.

Využili jsme toho, že jeden z jednatelů žije ve Velké Británii a navázali jsme obchodní spolupráci s několika známými a renomovanými britskými výrobci, ale s těmi menšimi, kteří nabízejí chytré a novátorské pomůcky a potřeby. Tak jsme dospěli k naší dnešni nabídce počínaje jednoduchými domácími pomocníky až po sofistikované prostředky pro osony hendikepované, po úrazech, v rekonvalescenci a evakuační pomůcky. 

Jsme pyšní například na naší nabídku Fusaky a pláštěnky na vozíkyEvakuační podložky a zařízeníPro hendikepované děti a další. Více viz. sekce Kategorie na tomto webu.

Budeme velmi rádi a přivítáme všechny Vaše podněty ke zlepšení naší práce. Velmi si vážíme Vaší důvěry, kterou jste nám dali tím, že jste si vybrali některý z námi nabízených výrobků. Přejeme si, aby pomohly potřebným ke spokojenému a zdravému životu a ošetřujícím osobám k ulehčení jejich náručné práce.

Prolife s.r.o. je rodinná firma, jejímž krédem je nabízet sortiment zboží, který přispívá k uchování dobré zdravotní kondice, krásy a chuti do života v každém věku a pomůcek pomáhající těm, kteří si navzdory nepřízni osudu nebo jen z důvodů dočasných zdravotních nesnází přejí zůstat nezávislými a zvýšit svoji soběstačnost a bezpečnost svého každodenního života.

Váš Prolife s.r.o.

poštovné zdarma
Nejprodávanější
Novinky