Nastavitelné schůdky / schůdek Nuvo

Kód: M11077
Dostupnost: Na objednání (budeme vás kontaktovat)
1 013 Kč s DPH
912 Kč s DPH
793 bez DPH

NOVINKA !!!

Nastavitelné schůdky pro vstup/výstup do vany

Výrobek byl vyvinut vývojovým týmem NRS, který je nositelem mnoha ocenění za design. Stylové nastavitelné schůdky usnadňují vstup a výstup do vany tím, že sníží výšku, kterou musí uživatel překročit. Schůdky jsou určeny pro osoby, které mají potíže zvedat nohy.

Nastavitelné schůdky Nuvo se skládají ze třech stohovatelných schůdků, z nichž každý je 51mm vysoký se zaklesnutím 25mm, a ze čtyř podpůrných sloupků. Pokud jsou všechny tři schůdky nastaveny na sebe, vytvářejí výšku 103mm. Po odejmutí vrchního schůdku bude výška 77mm a odejmutí schůdku druhého vytvoří výšku 51mm. Čtyři podpůrné sloupky musí vždy být umístěny na spodu kombinace, kterou si vyberete.

Maximální výška stohování je 178cm a k jejímu dosažení je třeba zakoupit dvě kompletní sady nastavitelných schůdků Nuvo.

Schůdky je možno použít i laterálně, tedy umístit je na podlaze vedle sebe a propojit s pomocí dalších čtyřech podpůrných sloupků, které lze dokoupit. (Viz níže) Každý schůdek má protiskluzové nožky a je proto bezpečně použitelný pro širokou škálu koupelnových podlah. Schůdky mají specielní texturovaný povrch, který je pohodlný pro uživatele a který zároveň omezuje skluz mokrých nohou. Podpůrné sloupky činí schůdky robustnějšími a poskytují více podpory uživateli. Mělký výřez na straně každého schůdku usnadňuje manipulaci a zvedání z podlahy. Nastavitelné schůdky Nuvo jsou vyrobeny z polypropylenu a dodávány v zářivě bílé barvě. Lze je barevně koordinovat s ostatními výrobky řady Nuvo. Čistit otíráním slabým roztokem desinfektantu a nebo autoklávovat na 80°C.

Rozměry: Délka 500mm, šířka 395mm, výška dle potřeby 51mm, 77mm, 103mm

 

M11077

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Přísavkové úchytné madlo -290mm

PŘÍSAVKOVÁ MADLA FUNGUJÍ BEZPEČNĚ A SPOLEHLIVĚ POUZE NA NEPORÉZNÍM POVRCHU, NAPŘÍKLAD NA KACHLÍKÁCH NEBO SKLE. POUŽÍVAT JE NA PORÉZNÍM POVRCHU, NAPŘ. V BYTOVÝCH JÁDRECH (UMAKART) JE NEBEZPEČNÉ !!!
376 Kč s DPH 290 Kč s DPH
poštovné zdarma
Nejprodávanější
Novinky