Vyhledávač GPS s alarmem a dvousměrnou komunikací

Kód: M66261
Dostupnost: Na objednání (budeme vás kontaktovat)
Doprava zdarma!
10 554 Kč s DPH
8 722 bez DPH

NOVINKA !

Přístroj je určen pro pečovatele nebo rodiny osoby s tendencí zatoulávání a putování mimo domov. Přístroj určí pozici hledané osoby pomocí GPS technologie užívané pro mobilní telefony.

Pro provoz je nutná Sim Karta jako na mobilní telefon (nezahrnuta v ceně), kterou je třeba vložit před použitím. Dále je třeba naprogramovat maximálně pět telefonních čísel – napřiklad rodinných příslušníků, přátel či pečovatelů. Přístroj lze potom předat uživateli buď na šňůrce kolem krku nebo připevněním k opasku či vložením do kabelky. Osoby, jejichž telefonní čísla byla naprogramována do přístroje, potom jednoduše pošlou textovou zprávu na číslo Sim Karty a obdrží informaci o místě, kde se nalézá hledaná osoba. Tato informace se skládá ze souřadnic na mapě Googlu http.//maps.google.

Pomocí tohoto přístroje lze ustanovit tzv. bezpečné zóny, např. na zahradě nebo i ve větším okruhu. Pokud osoba trpící demencí překročí hranice ustanovené zóny, alarm se aktivuje.

Přístroj je schopný zaznamenat na paměťovou kartu SD historii pohybu uživatele. SD karta není součástí dodávky. Přístroj zahrnuje sensor s nastavitelnou citlivostí. Pokud uživatel upadne, přístroj doručí textovou zprávu spolu s mapovými údaji autorizované osobě.

Přístroj lze používat také pro konverzaci mezi dvěma osobami, jako mobilní telefon.

Cena zahrnuje 2x800mA baterie, vyhledávač, adaptér s mini USB kabelem, nabíječku a návod k použití.

Rozměry:

Vyhledávač 80x56x22mm, váha 50g

 

 

 

M66261

poštovné zdarma
Nejprodávanější
Novinky