Exklusivní kolekce “Premiér” pro dospělé

Ti, kteří mají rádi zajímavý život, například turisti, mořeplavci či horolezci si zvykli užívat specializované oděvy do extrémního počasí, které jsou prodyšné, voděodolné a atraktivní jak barevně tak i stylově. Nyní i Vy máte možnost obdržet tuto kvalitu a ohřát se v našich příjemných a teplých flísech specielně vyráběných pro uživatele invalidních vozíků a skútrů. Předkládáme Vám proto kolekci Premiér, kde najdete pláštěnky a flísové vložky, které lze zipem spojit a tak zabezpečit jak teplo tak i ochranu před deštěm. Kolekci Premiér prezentujeme v široké barevné škále, zhotovenou z prvotřídních měkkých materiálů dovolujících uživatelům delší a příjemný pobyt venku i v nepohodě a chladném počasí.

Výrobky z kolekce Premiér pro uživatele invalidních vozíků a skútrů jsou novinkou letošního podzimu a zimy.

Všechny výrobky pro vozíky jsou elastické v oblasti chodidel, to znamená, že je lze přetáhnout přes chodidla pro zajištění maximálního pohodlí a tepla. Pláštěnky jsou vyrobeny z prvotřídního prodyšného materiálu Exeat, který je plně voděodolný, a má podlepené švy.

http://www.coatingapplications.co.uk/garment-fabrics.php

Barvy v kolekci Premiér:

Pláštěnky: Svařené víno, mořská modř, jarní listí.

Flís: Brusinky, mořská modř, ledová modř, růžová.

Praní:

Lze prát v pračce na maximum 40 stupňů C, neždímat, nesušit v sušičce, nechat vykapat. Nemačkat. Mokré pláštěnky pověsit, nenechávat zmačkané v košíku vozíku či v tašce. Nedodržení těchto pokynů vede k poškození povrchu materiálu a jeho postupné degradaci !!!

Doprava GEIS zdarma nad 5 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633

X