O nás

Firma Prolife s.r.o. nabízí širokou škálu zdravotních, rehabilitačních, evakuačních, pečovatelských pomůcek, potřeb a zařízení.

V sekci Kategorie naleznete kapitoly zahrnující výrobky usnadňující běžný život, přes potřeby pro hendikepované děti, vozíčkáře, pomůcky pro hendikepované a po úrazech, bariatrické pomůcky, náhrady smyslů až po evakuační prostředky – zejména evakuační podložky pro nechodící pacienty.

Není však naším cílem suplovat jiné dodavatele, kteří mají kompletní nabídku běžného zdravotního materiálu a pomůcek. Snažíme se spíše nálezat výrobky, které v běžné nabídce chybí nebo jsou zbytečně drahé.

Zde jsme využili více než šedesátiletých zkušeností britské dodavatelské firmy Nottingham Rehab Supplies (NRS). Postupem času přibyly další specializovaní výrobci a dodavatelé. Naší poslední aktivitou je specializace na program Snoezelen – MSE , které jsou určeny pro potřebu dětí a dospělých s tělesným či mentálním postižením, vývojovými poruchami, autistismem a jinými psychickými problémy.

Doprava GEIS zdarma nad 5 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633

X